Kontoret

Arkitekten er trenet i å se løsninger også der det er mange hensyn å ta, og kan gi kvalifiserte råd i alle faser. Et bygg skal kunne fungere for skiftende behov og ulik bruk over tid, og dette er aspekter vi tar hensyn til i vårt arbeid. Vi legger vekt på å inspirere og engasjere, og ser kanskje muligheter du ikke ser selv? Vårt mål er alltid god funksjonalitet og gode kvaliteter, og et arkitekthonorar kan fort spares inn ved riktige valg og smarte løsninger.

Kontakt Oss

Adresse: Hausmannsgate 16, 0182 Oslo
Tlf: 23 32 72 70
E-post: firmapost@derlick.no
Org.Nr.: NO 943 760 748 MVA

KUNDELØFTE

Derlick Arkitekter tilbyr våre kunder:
- åpenhet og dialog i prosessen
- inspirerende og engasjerende samarbeid
- helhetlig planlegging og gjennomtenkte løsninger
- funksjonell arkitektur som gir gode rom og opplevelser
- allsidighet og kvalitet
- kunnskap, erfaring og gjennomføringsevne

ARBEIDSOMRÅDER

Vi jobber med prosjekter innenfor
næring, helse- og omsorg, barnehager, hotell, kulturbygg, boliger og hytter.

Vi kan bistå med:
- Mulighetsstudier
- Reguleringsplaner
- Prosjektutvikling
- Prosjekteringsledelse
- Påbygg/tilbygg
- Ombygging
- Nybygg
- Innredning

Derlick Arkitekter

Derlick Arkitekter har en erfaren og engasjert stab. Vi har allsidig kompetanse og utfører oppdrag for både privatpersoner og profesjonelle utbyggere. Kontoret ble etablert i 1979 og eies i dag av 6 partnere.

Vi setter kundens behov, ønsker og visjoner i fokus. Vi ønsker å motivere til inspirerende arkitektur med respekt for de gitte forutsetninger. Vi vektlegger inkluderende og grundige prosesser med en nysgjerrig tilnærming til hver enkelt oppgave. Vi jobber i team for å sikre god kompetanse og oppfølging i alle saker.

Ansatte

Her er vi - velkommen inn i varmen!

Annett Bjerke

Siv.Ark./Partner/Daglig leder
23327273annett@derlick.no

Christian Moi

Master of arch./Freelance
23327272christian@derlick.no

Dag Melhuus

Master i arkitektur
23327282dag@derlick.no

Dan Holm

Cand.polyt i arkitektur
23327284dan@derlick.no

Elin Kongsvik

Interiørarkitekt
23327281elin@derlick.no

Jakleen Shaul

Sivilarkitekt/Partner
23327276jakleen@derlick.no

Kari Borg

Sivilarkitekt/Partner
23327274kari@derlick.no

Katherina Putzer

Master i arkitektur
23327281katherina@derlick.no

Lars Kveen

Siv.Ark./Partner/Faglig leder
23327280lars@derlick.no

Liisa Maija Pettersen

Master i arkitektur
23327277liisa@derlick.no

Matias Wikse

Kontormedarbeider
23327270matias@derlick.no

Nicolai B. Hansen

Økonomimedarbeider
23327270Nicolai@derlick.no

Stine Bakkejord

Siv.Ark/Partner /Faglig leder
23327275 stine@derlick.no

Susanne Pettersen

Sivilarkitekt/Partner
23327283 susanne@derlick.no